Washer; for countersunk bolts; M4; D=14mm; h=2.3mm; BN: 4879
Kordarv:
10.0
Minimum quantity:
10.0
Tootekood:
1184164
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1184164
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; for countersunk bolts; M4; D=14mm; h=2.3mm; BN: 4879
| Material | A1 stainless steel |
| Height | 2.3mm |
| Thread | M4 |
| Internal diameter | 4.3mm |
| Outside diameter | 14mm |
| Type of spacer | washer |
| Kind of washer | for countersunk bolts |
| BN standard | 4879 |