Washer; for countersunk bolts; M5; D=16mm; h=2.8mm; BN: 4879
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1184172
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1184172
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; for countersunk bolts; M5; D=16mm; h=2.8mm; BN: 4879
| Material | A1 stainless steel |
| Height | 2.8mm |
| Thread | M5 |
| Internal diameter | 5.3mm |
| Outside diameter | 16mm |
| Type of spacer | washer |
| Kind of washer | for countersunk bolts |
| BN standard | 4879 |