Washer; for countersunk bolts; M6; D=18mm; h=3.3mm; BN: 4879
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1184199
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1184199
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; for countersunk bolts; M6; D=18mm; h=3.3mm; BN: 4879
| Material | A1 stainless steel |
| Height | 3.3mm |
| Thread | M6 |
| Internal diameter | 6.4mm |
| Outside diameter | 18mm |
| Type of spacer | washer |
| Kind of washer | for countersunk bolts |
| BN standard | 4879 |