Washer; for countersunk bolts; M8; D=25mm; h=4.8mm; BN: 4879
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1184202
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1184202
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; for countersunk bolts; M8; D=25mm; h=4.8mm; BN: 4879
| Material | A1 stainless steel |
| Height | 4.8mm |
| Thread | M8 |
| Internal diameter | 8.4mm |
| Outside diameter | 25mm |
| Type of spacer | washer |
| Kind of washer | for countersunk bolts |
| BN standard | 4879 |