Lamp: machine light; 38W; L: 1040mm; 1.6A; 60000h; 100°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
118590-01
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 118590-01
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: machine light; 38W; L: 1040mm; 1.6A; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...60°C |
| IP rating | IP67, IP69K |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 1.04m |
| Current rating | 1.6A |
| Power consumption | 38W |
| Power supply | external |
| LED colour | RGB |