Guard; Mat: plastic; 0.3kg; IP54; Cutout: 124x124mm; UL94V-0; D: 35mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11871.0-00
Tootja: STEGO
Tootja tootekood: 11871.0-00
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Guard; Mat: plastic; 0.3kg; IP54; Cutout: 124x124mm; UL94V-0; D: 35mm
| Mounting | 4 built-in ratchet braces for mounting |
| IP rating | IP54 |
| Material | plastic |
| Version | air-flap outlet technology |
| Series | FPI 118 |
| Application | for control cabinets |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Mounting hole diameter | 124x124mm |
| Wall thickness | 1...4mm |
| Depth | 35mm |
| Type of fan accessory | guard |