Guard; Mat: plastic; 0.6kg; IP54; Cutout: 223x223mm; UL94V-0; D: 46mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11873.0-00
Tootja: STEGO
Tootja tootekood: 11873.0-00
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Guard; Mat: plastic; 0.6kg; IP54; Cutout: 223x223mm; UL94V-0; D: 46mm
| Mounting | 4 built-in ratchet braces for mounting |
| IP rating | IP54 |
| Material | plastic |
| Version | air-flap outlet technology |
| Series | FPI 118 |
| Application | for control cabinets |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Mounting hole diameter | 223x223mm |
| Wall thickness | 1...4mm |
| Depth | 46mm |
| Type of fan accessory | guard |