Guard; Mat: plastic; 0.2kg; IP54; Cutout: 92x92mm; UL94V-0; D: 22mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11880.0-30
Tootja: STEGO
Tootja tootekood: 11880.0-30
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Guard; Mat: plastic; 0.2kg; IP54; Cutout: 92x92mm; UL94V-0; D: 22mm
| Mounting | 4 built-in ratchet braces for mounting |
| IP rating | IP54 |
| Material | plastic |
| Version | with filter mat |
| Series | FPO 118 |
| Application | for control cabinets |
| Flammability rating | UL94V-0 |
| Mounting hole diameter | 92x92mm |
| Wall thickness | 1...4mm |
| Depth | 22mm |
| Type of fan accessory | guard |
| Filtring material | synthetic fibre with progressive construction |