Wire; stranded; Cu; 0.14mm2; PVC; green; 60V; 100m; 1x0.14mm2
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
119-14-1
Tootja: DONAU ELEKTRONIK
Tootja tootekood: 119-14
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Wire; stranded; Cu; 0.14mm2; PVC; green; 60V; 100m; 1x0.14mm2
| Operating temperature | -10...85°C |
| Core structure | stranded |
| Kind of core | Cu |
| Number of cores | 1 |
| Wire insulation material | PVC |
| Kind of wire | LiY |
| Rated voltage | 60V |
| Cable external diameter | 1mm |
| Insulation colour | green |
| Type of wire | test lead cable |