Clevis pin; steel; BN: 483; Ø: 10mm; L: 28mm; DIN: 1434; V: with hole
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1190687
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1190687
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Clevis pin; steel; BN: 483; Ø: 10mm; L: 28mm; DIN: 1434; V: with hole
| Material | steel |
| Version | with hole |
| Length | 28mm |
| Diameter | 10mm |
| Kind of head | cheese head |
| DIN standard | 1434 |
| Head diameter | 14mm |
| BN standard | 483 |
| Type of protective element | clevis pin |
| Protecting element features | tolerance class h11 |