1194970000
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1194970000
Tootja: WEIDMÜLLER
Tootja tootekood: 1194970000
Spetsifikatsioon tootele 1194970000
| IP rating | IP66, IP67 |
| Enclosure material | stainless steel |
| Type of enclosure | wall mounting |
| Dimension Y | 400mm |
| Body colour | grey |
| Dimension X | 200mm |
| Dimension Z | 300mm |
| Cover colour | grey |
| Conform to the norm | EN62208 |