Lamp: machine light; 24W; L: 1040mm; 1A; 60000h; 100°; 5200-5700K
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
119510-02
Tootja: LED2WORK
Tootja tootekood: 119510-02
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Lamp: machine light; 24W; L: 1040mm; 1A; 60000h; 100°; 5200-5700K
| Mounting | holders |
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -30...70°C |
| IP rating | IP54 |
| Enclosure material | aluminium |
| Length | 1.04m |
| Current rating | 1A |
| Power consumption | 24W |
| Power supply | external |