Screw; M4x8; 0.7; Head: cheese head; slotted; brass; DIN 84A
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1199668
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1199668
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Screw; M4x8; 0.7; Head: cheese head; slotted; brass; DIN 84A
| Material | brass |
| Length | 8mm |
| Thread | M4 |
| Plating material | without coating |
| Type of mounting element | screw |
| Kind of head | cheese head |
| DIN standard | 84 |
| Kind of cut | slotted |
| Head height | 2.6mm |
| ISO standard | 1207 |
| Head diameter | 7mm |
| BN standard | 532 |
| PN standard | 82215 |