Battery: alkaline; 6V; A11; Batt.no: 5; Ø10x16mm; 38mAh
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11A B5
Tootja: GP
Tootja tootekood: 11A B5
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Battery: alkaline; 6V; A11; Batt.no: 5; Ø10x16mm; 38mAh
| Kind of package | blister |
| Leads | none |
| Max. forward impulse current | 15mA |
| Body dimensions | Ø10x16mm |
| Current rating | 0.5mA |
| Capacity | 38mAh |
| Quantity in package | 5 |
| Rated voltage | 6V |
| Cell size | A11 |
| Battery features | non-rechargeable |
| Type of battery | alkaline |