Inductor: wire; THT; 18mH; 0.12A; 32.2Ω; ±10%; Ø12x15mm; Pitch: 5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11PHC-183K-50
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: 11PHC-183K-50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 18mH; 0.12A; 32.2Ω; ±10%; Ø12x15mm; Pitch: 5mm
| Mounting | THT |
| Resistance | 32.2Ω |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 15mm |
| Operating current | 120mA |
| Body dimensions | Ø12x15mm |
| Diameter | 12mm |
| Inductance | 18mH |
| Core material | ferrite |
| Type of inductor | wire |
| Test frequency | 20kHz |