Inductor: wire; THT; 3.3mH; 0.27A; 5.51Ω; ±10%; Ø12x15mm; Pitch: 5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
11PHC-332K-50
Tootja: FASTRON
Tootja tootekood: 11PHC-332K-50
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 3.3mH; 0.27A; 5.51Ω; ±10%; Ø12x15mm; Pitch: 5mm
| Mounting | THT |
| Resistance | 5.51Ω |
| Tolerance | ±10% |
| Leads | radial |
| Terminal pitch | 5mm |
| Height | 15mm |
| Operating current | 270mA |
| Body dimensions | Ø12x15mm |
| Diameter | 12mm |
| Inductance | 3.3mH |
| Core material | ferrite |
| Type of inductor | wire |
| Test frequency | 20kHz |