Inductor: wire; THT; 68uH; 400mA; 850mΩ; ±10%; Ø5x7.5mm; vertical
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
5.0
Tootekood:
11R683C
Tootja: MURATA
Tootja tootekood: 11R683C
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Inductor: wire; THT; 68uH; 400mA; 850mΩ; ±10%; Ø5x7.5mm; vertical
| Mounting | THT |
| Resistance | 850mΩ |
| Operating temperature | -40...85°C |
| Tolerance | ±10% |
| Series | 1100 |
| Height | 7.5mm |
| Operating current | 400mA |
| Diameter | 5mm |
| Inductance | 68µH |
| Spatial orientation | vertical |
| Type of inductor | wire |