Tootekood: 12.00M-SMDXT324
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 12.00M-SMDXT324
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Frequency
  • Resonator tolerance
  • Frequency stability
  • Type of resonator
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 12MHz; ±30ppm; 20pF; SMD; 3.2x2.5x0.7mm
Mounting SMD
Operating temperature -10...70°C
Body dimensions 3.2x2.5x0.7mm
Capacitance 20pF
Frequency 12MHz
Resonator tolerance ±30ppm
Frequency stability ±30ppm