1200798007
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
1200798007
Tootja: MOLEX
Tootja tootekood: 1200798007
Spetsifikatsioon tootele 1200798007
| Operating temperature | -20...80°C |
| IP rating | IP68, IP69K |
| Connector | socket |
| Kind of connector | female |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | M12 |
| Number of pins | 4 |
| Contact material | copper alloy |
| Wire insulation material | PUR |
| Cable length | 5m |
| Connector variant | unshielded |