1200798051
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
6.0
Tootekood:
1200798051
Tootja: MOLEX
Tootja tootekood: 1200798051
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele 1200798051
| Operating temperature | -30...80°C |
| IP rating | IP69K |
| Connector | socket |
| Kind of connector | female |
| Contact plating | gold-plated |
| Type of connector | M12 |
| Number of pins | 4 |
| Contact material | copper alloy |
| Wire insulation material | PUR |
| Cable length | 2m |
| Connector variant | unshielded |