1200840007
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
4.0
Tootekood:
1200840007
Tootja: MOLEX
Tootja tootekood: 1200840007
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele 1200840007
| Operating temperature | -25...90°C |
| IP rating | IP68, IP69K |
| Connector | plug |
| Kind of connector | female |
| Mechanical mounting | for panel mounting |
| Type of connector | M12 |
| Number of pins | 4 |
| Wire insulation material | PVC |
| Cable length | 300mm |
| Current rating | 4A |
| Connector variant | unshielded |
| Spatial orientation | straight |