Laminate; FR4,epoxy resin; 1mm; L: 160mm; W: 100mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
120203Z33
Tootja: BUNGARD
Tootja tootekood: 120203Z33
Spetsifikatsioon tootele Laminate; FR4,epoxy resin; 1mm; L: 160mm; W: 100mm
| Material | FR4, fiberglass |
| Width | 100mm |
| Length | 160mm |
| Board variant | double sided |
| Type of board | laminate |
| Laminate thickness | 1mm |
| Copper plating thickness | 18µm |
| Kind of board clad | copper, light-sensitive coating |