1204010089
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
6.0
Tootekood:
1204010089
Tootja: MOLEX
Tootja tootekood: 1204010089
Spetsifikatsioon tootele 1204010089
| Operating temperature | -40...85°C |
| IP rating | IP67 |
| Connector | plug |
| Number of pins | 5 |
| Wire insulation material | PUR |
| Cable length | 1m |
| Thread | M12 |
| Current rating | 4A |
| Connector variant | unshielded |
| Type of connection cable | for sensors/automation |
| Insulation colour | black |