1206S4F2102T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 1206S4F2102T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 21kΩ; 250mW; -55÷125°C; 100ppm/°C
| Mounting | SMD |
| Power | 250mW |
| Resistance | 21kΩ |
| Type of resistor | thick film |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±1% |
| Case - mm | 3216 |
| Temperature coefficient | 100ppm/°C |