Tootekood: 1206S4J0184T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 1206S4J0184T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 180kΩ; 250mW; -55÷125°C; 100ppm/°C
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 180kΩ
Type of resistor thick film
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Case - mm 3216
Temperature coefficient 100ppm/°C