Tootekood: 1206S4J0200T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 1206S4J0200T5E
  • Mounting
  • Power
  • Resistance
  • Type of resistor
  • Case - inch
  • Operating temperature
  • Tolerance
  • Case - mm
  • Temperature coefficient
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 20Ω; 250mW; -55÷125°C; 200ppm/°C
Mounting SMD
Power 250mW
Resistance 20Ω
Type of resistor thick film
Case - inch 1206
Operating temperature -55...125°C
Tolerance ±5%
Case - mm 3216
Temperature coefficient 200ppm/°C