1206S4J0431T5E
Tootja: ROYAL OHM
Tootja tootekood: 1206S4J0431T5E
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: thick film; SMD; 1206; 430Ω; 250mW; -55÷125°C; 100ppm/°C
| Mounting | SMD |
| Power | 250mW |
| Resistance | 430Ω |
| Type of resistor | thick film |
| Case - inch | 1206 |
| Operating temperature | -55...125°C |
| Tolerance | ±5% |
| Case - mm | 3216 |
| Temperature coefficient | 100ppm/°C |