Washer; spring; M16; D=26mm; h=1.65mm; spring steel; BN: 803
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1229265
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1229265
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; spring; M16; D=26mm; h=1.65mm; spring steel; BN: 803
| Material | spring steel |
| Height | 1.65mm |
| Thread | M16 |
| Internal diameter | 17mm |
| Outside diameter | 26mm |
| Type of spacer | washer |
| Kind of washer | spring |
| BN standard | 803 |