Washer; wave,spring; M20; D=36mm; h=3.7mm; A2 stainless steel
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1250310
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1250310
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; wave,spring; M20; D=36mm; h=3.7mm; A2 stainless steel
| Material | A2 stainless steel |
| Height | 3.7mm |
| Thread | M20 |
| Internal diameter | 21mm |
| Outside diameter | 36mm |
| Type of spacer | washer |
| DIN standard | 137B |
| Kind of washer | spring, wave |
| BN standard | 678 |
| PN standard | 82037 |