Buzzer,continuous light; 230VAC; 80dB(d=1m); IP65; red; Ø22.5mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
15010068
Tootja: WERMA
Tootja tootekood: 15010068
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Buzzer,continuous light; 230VAC; 80dB(d=1m); IP65; red; Ø22.5mm
| Supply voltage | 230V AC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP65 |
| Colour | red |
| Mounting hole diameter | Ø22.5mm |
| Sound level | 80dB (d=1 m) |
| Signalling method | buzzer, continuous light |
| Type of signaller | lighting-sound |