Microswitch TACT
Kordarv:
1000.0
Minimum quantity:
1000.0
Tootekood:
1571295-2
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1571295-2
Spetsifikatsioon tootele Microswitch TACT
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -35...85°C |
| IP rating | IP67 |
| Type of switch | microswitch TACT |
| Contact plating | silver plated |
| Leads | for PCB |
| Max. contact resistance | 100mΩ |
| Illumination | none |
| Electrical life | 100000cycles |
| Key stroke | 0.35mm |
| Contacts configuration | SPST-NO |
| Switching method | OFF-(ON) |
| Operating Force | 1.6N |
| Actuator colour | black |
| Button shape | round |
| Button height | 5mm |