Tootekood: 16.00M-SMDHC49S
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 16.00M-SMDHC49S
  • Mounting
  • Case
  • Power
  • Operating temperature
  • Capacitance
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 16MHz; ±30ppm; 20pF; SMD; HC49SM
Mounting SMD
Case HC49SM
Power 1mW
Operating temperature -20...70°C
Capacitance 20pF
Frequency 16MHz
Resonator tolerance ±30ppm