Tootekood: 16.00M-SMDXT224
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 16.00M-SMDXT224
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Frequency
  • Resonator tolerance
  • Frequency stability
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 16MHz; ±10ppm; 12pF; SMD; 2.6x2.1x0.65mm
Mounting SMD
Operating temperature -10...70°C
Body dimensions 2.6x2.1x0.65mm
Capacitance 12pF
Frequency 16MHz
Resonator tolerance ±10ppm
Frequency stability ±10ppm