Tootekood: 16.00M-SMDXT324
Tootja: YIC
Tootja tootekood: 16.00M-SMDXT324
  • Mounting
  • Operating temperature
  • Body dimensions
  • Capacitance
  • Frequency
  • Resonator tolerance
  • Frequency stability
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resonator: quartz; 16MHz; ±30ppm; 18pF; SMD; 3.2x2.5x0.7mm
Mounting SMD
Operating temperature -10...70°C
Body dimensions 3.2x2.5x0.7mm
Capacitance 18pF
Frequency 16MHz
Resonator tolerance ±30ppm
Frequency stability ±30ppm