Resistor: metal oxide; 680mΩ; 1W; ±5%; Ø3.5x10mm; -55÷155°C
Kordarv:
12000.0
Minimum quantity:
12000.0
Tootekood:
1625885-9
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1625885-9
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Resistor: metal oxide; 680mΩ; 1W; ±5%; Ø3.5x10mm; -55÷155°C
| Power | 1W |
| Resistance | 680mΩ |
| Type of resistor | metal oxide |
| Operating temperature | -55...155°C |
| Tolerance | ±5% |
| Length | 10mm |
| Body dimensions | Ø3.5x10mm |
| Diameter | 3.5mm |