Washer; wave,spring; M5; D=9.2mm; h=1.2mm; DIN 128A; BN 8856
Kordarv:
100.0
Minimum quantity:
100.0
Tootekood:
1675206
Tootja: BOSSARD
Tootja tootekood: 1675206
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Washer; wave,spring; M5; D=9.2mm; h=1.2mm; DIN 128A; BN 8856
| Material | acid resistant steel A4 |
| Height | 1.2mm |
| Thread | M5 |
| Internal diameter | 5.1mm |
| Outside diameter | 9.2mm |
| Type of spacer | washer |
| DIN standard | 128A |
| Kind of washer | spring, wave |
| BN standard | 8856 |