Tootekood: 17001194N010030005
Tootja: MITSUBISHI CHEMICAL ADV. MATERIALS
Tootja tootekood: 17001194N010030005
  • Colour
  • Material
  • Material
  • Width
  • Length
  • Thickness
  • Dimensions
  • Type of mounting element
  • Production process
  • Thickness tolerance
  • Dimensional tolerance
Seda kombinatsiooni ei eksisteeri.
Lisa ostukorvi
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Sheet; Dim: 300x500mm; D: 10mm; natural
Colour natural
Material ERTALON 6SA, polyamide 6
Width 300mm
Length 500mm
Thickness 10mm
Dimensions 300x500mm
Type of mounting element sheet
Production process extruded
Thickness tolerance 200...900µm
Dimensional tolerance 0;+1mm