Cable tie; L: 100mm; W: 2.5mm; polyamide; black; 100pcs; -35÷85°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
17068
Tootja: Goobay
Tootja tootekood: 17068
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Cable tie; L: 100mm; W: 2.5mm; polyamide; black; 100pcs; -35÷85°C
| Operating temperature | -35...85°C |
| Colour | black |
| Resistance to | UV rays |
| Length | 100mm |
| Quantity in package | 100 |
| Type of cable accessories | cable tie |
| Tie material | polyamide |
| Tie width | 2.5mm |