Fuse, Industrial / Power, DIN, 170M Series, 315 A, 690 VAC, 28mm x 100mm, 1.1" x 3.94"
Kordarv:
6.0
Minimum quantity:
6.0
Tootekood:
170M2619
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 170M2619
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Fuse, Industrial / Power, DIN, 170M Series, 315 A, 690 VAC, 28mm x 100mm, 1.1" x 3.94"
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 55W |
| Current rating | 315A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH00 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aR |
| Fuses features | fuse blown indicator |