Fuse: fuse; aR; 315A; 690VAC; industrial; NH1
Kordarv:
3.0
Minimum quantity:
3.0
Tootekood:
170M4260
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 170M4260
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aR; 315A; 690VAC; industrial; NH1
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 58W |
| Current rating | 315A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH1 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aR |
| Fuses features | fuse blown indicator |