Fuse: fuse; aR; 500A; 690VAC; ceramic,industrial
Kordarv:
6.0
Minimum quantity:
6.0
Tootekood:
170M5460
Tootja: BUSSMANN
Tootja tootekood: 170M5460
Spetsifikatsioon tootele Fuse: fuse; aR; 500A; 690VAC; ceramic,industrial
| Kind of fuse | industrial |
| Power dissipation | 75W |
| Current rating | 500A |
| Rated voltage | 690V AC |
| Fuse size | NH2 |
| Type of fuse | fuse |
| Fuse characteristics | aR |
| Fuses features | fuse blown indicator |