Indicator: LED; prominent; green; 48VDC; Ø8mm; metal
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
19040651
Tootja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: 19040651
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; prominent; green; 48VDC; Ø8mm; metal
| Operating voltage | 48V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| Leads | connectors |
| Body material | metal |
| Mounting hole diameter | Ø8mm |
| Kind of indicator | prominent |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | green |