Indicator: LED; blinking; green; 3.5÷13VDC; Ø8mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
19070001
Tootja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: 19070001
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; blinking; green; 3.5÷13VDC; Ø8mm
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP40 |
| Leads | 2pin |
| Body material | metal |
| Mounting hole diameter | Ø8mm |
| Body colour | silver |
| LED diameter | 5mm |
| Plating material | chromium |
| Kind of indicator | recessed |
| Indicators features | blinking |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | green |