Indicator: LED; flat; white; 24VDC; Ø8mm; metal,plastic
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
1918035W
Tootja: CML INNOVATIVE TECHNOLOGIES
Tootja tootekood: 1918035W
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Indicator: LED; flat; white; 24VDC; Ø8mm; metal,plastic
| Operating voltage | 24V DC |
| Operating temperature | -20...60°C |
| IP rating | IP67 |
| Leads | connectors |
| Body material | metal, plastic |
| Mounting hole diameter | Ø8mm |
| Body colour | silver |
| Plating material | chromium |
| Kind of indicator | flat |
| Indicators features | with lens |
| Type of indicator | LED |
| Lamp colour | white |