Test acces: infrared window; W: 73mm; H: 85.5mm; Ømount.hole: 45mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
19250-100
Tootja: FLIR SYSTEMS AB
Tootja tootekood: 19250-100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test acces: infrared window; W: 73mm; H: 85.5mm; Ømount.hole: 45mm
| Operating temperature | ≤ 260°C |
| Body material | aluminium |
| Width | 73mm |
| Thickness | 25.5mm |
| Height | 85.5mm |
| Panel cutout diameter | 45mm |
| Gasket material | silicone |
| Inspection hole diameter | 50mm |
| Type of test accessories | infrared window |