Test acces: infrared window; W: 73mm; Mat: stainless steel; 260°C
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
19250-200
Tootja: FLIR SYSTEMS AB
Tootja tootekood: 19250-200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test acces: infrared window; W: 73mm; Mat: stainless steel; 260°C
| Operating temperature | ≤ 260°C |
| Body material | stainless steel |
| Width | 73mm |
| Thickness | 25.5mm |
| Height | 85.5mm |
| Panel cutout diameter | 45mm |
| Gasket material | silicone |
| Inspection hole diameter | 50mm |
| Type of test accessories | infrared window |