Test acces: infrared window; W: 99mm; H: 107.4mm; Ømount.hole: 69mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
19251-100
Tootja: FLIR SYSTEMS AB
Tootja tootekood: 19251-100
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test acces: infrared window; W: 99mm; H: 107.4mm; Ømount.hole: 69mm
| Operating temperature | ≤ 260°C |
| Body material | aluminium |
| Width | 99mm |
| Thickness | 26.86mm |
| Height | 107.4mm |
| Panel cutout diameter | 69mm |
| Gasket material | silicone |
| Inspection hole diameter | 75mm |
| Type of test accessories | infrared window |