Test acces: infrared window; W: 127.44mm; Mat: stainless steel
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
19252-200
Tootja: FLIR SYSTEMS AB
Tootja tootekood: 19252-200
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Test acces: infrared window; W: 127.44mm; Mat: stainless steel
| Operating temperature | ≤ 260°C |
| Body material | stainless steel |
| Width | 127.44mm |
| Thickness | 29.25mm |
| Height | 136.5mm |
| Panel cutout diameter | 89mm |
| Gasket material | silicone |
| Inspection hole diameter | 95mm |
| Type of test accessories | infrared window |