Display: e-paper; 2.9"; 296x128; Window dimensions: 66.89x29.05mm
Kordarv:
1.0
Minimum quantity:
1.0
Tootekood:
19408
Tootja: WAVESHARE
Tootja tootekood: 19408
Product downloads
Spetsifikatsioon tootele Display: e-paper; 2.9"; 296x128; Window dimensions: 66.89x29.05mm
| Supply voltage | 3.3...5V DC |
| Colour | black-white |
| Interface | 3/4-wire SPI |
| Display resolution | 296x128 |
| Screen size | 2.9" |
| Kind of display | graphical |
| Window dimensions (H x W) | 66.89x29.05mm |
| Viewing angle | 170° |
| Type of display | e-paper |