Relay: electromagnetic
Kordarv:
25.0
Minimum quantity:
25.0
Tootekood:
1956226-3
Tootja: TE Connectivity
Tootja tootekood: 1956226-3
Spetsifikatsioon tootele Relay: electromagnetic
| Mounting | THT |
| Operating temperature | -40...70°C |
| Leads | for soldering |
| Coil resistance | 125Ω |
| Contacts configuration | 3PST-NO |
| Contact current max. | 6A |
| Type of relay | electromagnetic |
| Operate time | 10ms |
| Coil current | 40mA |